Kontakt

Drodzy Klienci,

Chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na ważną kwestię dotyczącą nazwy naszego sklepu. Nasz sklep internetowy, e-sukienki.pl, został niedawno przedmiotem nieuczciwych praktyk ze strony konkurencyjnej strony internetowej, esukienki.com, której właścicielem jest firma Pekano sp. z o.o. Zauważyliśmy, że ta druga strona stosuje nazwę bardzo podobną do naszej, co może wprowadzać w błąd i powodować nieporozumienia wśród naszych klientów.

Jesteśmy świadomi sytuacji, w której po wpisaniu w wyszukiwarkę Google frazy "esukienki", mogą Państwo trafić na naszą stronę zamiast na stronę konkurencyjnego sklepu. Chcielibyśmy podkreślić, że jest to wynik działań nie leżących w naszej mocy i nieuczciwej konkurencji ze strony esukienki.com.

Co więcej, otrzymujemy zgłoszenia od klientów, którzy nieświadomie zwracają do nas produkty zakupione w sklepie esukienki.com, myląc nasze dwie strony. W związku z tymi praktykami nieuczciwej konkurencji i dużą ilością telefonów od klientów wspomnianego sklepu, zostaliśmy zmuszeni do wprowadzenia infolinii automatycznej.

Pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać te nieporozumienia w sposób satysfakcjonujący dla wszystkich stron. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Każdy z Państwa, kto złożył u nas zamówienie, otrzymał numer telefonu do kontaktu podany w wiadomości email potwierdzającej złożenie zamówienia. Zachęcamy do korzystania z tej drogi komunikacji w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Aby uniknąć pomyłek, prosimy o dokładne sprawdzenie, w jakim sklepie dokonywane są zakupy oraz dokąd produkty są zwracane. Nasz zespół obsługi klienta jest zawsze do Państwa dyspozycji, aby pomóc w wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości i kierować odpowiednimi działaniami w przypadku jakichkolwiek niejasności.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i lojalność. Dbając o naszą wspólną wygodę i zadowolenie, będziemy kontynuować dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług.

Z wyrazami szacunku, Zespół e-sukienki.pl


e-sukienki.pl

Mekko sp. z o.o.

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-16:00): 

12 300 24 92

Kontakt mailowy: sklep@e-sukienki.pl

Formularz kontaktowy